HAMAM & SPA


HUZUR DOLU TERAPİLERİN SIRRI; DIAMOND ELITE HOTEL & SPA

Diamond Elite Hotel&Spa, Side’nin büyüleyici atmosferini hissederken aynı zamanda hayalini kurduğunuz spa deneyimini yaşamanızı sağlıyor.  Türk hamamından saunaya, masajdan spaya… Dinlenmeniz, gevşemeniz ve arınmanız için her detayı düşündük! Unutmayın ki, güzellik detaylarda saklıdır.

Diamond Elite Hotel&Spa’da konaklama, sükunete dönüşüyor! Otelimizin spa bölümü sayesinde tüm misafirlerimizin ruhunu okşuyor, onları bilinmedik düşlere doğru yolculuğa çıkarıyoruz. Ruhunuzu gevşetebileceğiniz, enerji depolayabileceğiniz ve kendinizi yenilenmiş hissedebileceğiniz bir deneyime ne dersiniz?

Spa, hem bedeni hem de ruhu ferahlatıcı aromalı kokular yardımıyla baştan çıkarır ve yorgun vücutları iyileştirir, gevşetir. Uzun yıllardır kullanılan, gelenekselleşmiş terapiler alanında uzman ekibimiz tarafından uygulanıyor ve tüm misafirlerimizin üzerinden yorucu günlerin stresini atmasını sağlıyor.

Otelimiz bünyesinde bulunan Türk hamamında mermere uzanın ve gerisini hamam terapistimize bırakın! Kese ile yıkanan ve temizlenen vücudunuza hamam keyfi sonrası köpük masajı, cilt ve vücut bakımı da yaptırabilirsiniz. Ayrıca sauna ve masajın keyfini de doyasıya yaşayabilirsiniz. Sizi rahatlatmak, hak ettiğiniz huzura ve dinginliğe kavuşturmak için alanında uzman masaj ekibimiz ile hizmetinizdeyiz. Vücudunuzdaki her temasta daha mutlu, daha huzurlu ve daha rahatlamış hissedeceksiniz.

Diamond Elite Hotel&Spa’da vücudu yenilemenize ve rahatlamanıza yardımcı olacak seçenekler bunlarla sınırlı değil. Ayrıca jakuzzi, ısıtılmış kapalı havuz ve hatta buhar banyosu da tüm misafirlerimize daha iyi bir tatil yaşatmak adına sunulmaktadır.

Sağlıklı ve huzurlu bir tatil için; Diamond Elite Hotel&Spa…