AKTİVİTELER


SINIRSIZ EĞLENCE DIAMOND ELITE HOTEL & SPA’DA SİZLERİ BEKLİYOR

Renkli gösteriler, yarışmalar, şovlar, oyunlar, su sporları, dans, müzik ve sınırsız eğlence! Diamond Elite Hotel&Spa, sizi benzersiz aktivitelerle sınırsız eğlenceye davet ediyor. Çünkü burası, eğlencenin vazgeçilmez adresi!

Otelimiz, eğlence anlayışınız ne olursa olsun tatiliniz boyunca eğlenebilmeniz için haftanın yedi günü farklı gündüz ve gece aktiviteleriyle hizmetinizde. Güneşin yaktığı teninizi havuzun serin sularında ferahlatırken aynı zamanda keyifli havuz oyunları ve su sporları ile vakit geçirebilirsiniz. Havuzlarımızda bulunan su kaydırakları sizi çocuklar gibi eğlendirecek! Ayrıca su jimnastiği gibi su sporları ve farklı havuz oyunları da dolu dolu bir tatil geçirmenize yardımcı olacak.

Gece ve gündüz aktiviteleri ile eğlence dolu bir tatil geçirebilirsiniz.

Darttan aerobiğe, plaj voleybolundan masa tenisine, zumbadan bilardoya, bocciadan havuz oyunlarına uzanan farklı aktivite seçenekleri sunduğumuz otelimizde tatile doyamayacaksınız! Diamond Elite Hotel & Spa’da eğlence gündüz aktiviteleri ile sınırlı değil! Akşam saatlerinde canlı müzik performansları, amfi tiyatro gösterileri, şovlar, şov sonrası eğlenceler, animasyonlar, gece kulübünde dans ve müzik keyfi de sizleri bekliyor! Lobi Bar, Kokteyl Bar, Pool Bar, Disko Bar ve Beach Bar gibi farklı seçeneklerimizle size eğlence dolu unutulmaz bir tatil yaşatmaya hazırız.

Farklı eğlence anlayışları için farklı seçenekler sunuyoruz.

Diamond Elite Hotel & Spa bir konaklamadan çok daha fazlasıdır… Biz, farklı eğlence anlayışına sahip misafirleri için farklı seçenekler sunan, her misafirini keyifle ağırlayan ve otelimizden mutlu ayrılmalarını sağlayan bir anlayışa sahibiz.

Çünkü Diamond Elite Hotel & Spa’da, her misafirimiz bizim için değerli…