Güvenlik ve Gizlilik Politikası


GEÇERLİLİK

Bu gizlilik politikası https://thediamondhotels.com URL adresinde ve bu URL'nin alt bölümlerinden özellikle rezervasyon sayfası için geçerlidir.

GİZLİLİK

Site ziyaretçisi https://thediamondhotels.com  sitesinin rezervasyon sayfalarında, kredi kartı ile ödeme yapacak ise kredi kartı bilgilerini (Kart Hamilinin Adı, Soyadı, Kart No, Son Kullanma Tarihi, CCV Numarası) girmelidir. Bu bilgiler kredi kartının anlaşmalı bankaca onaylanarak, ödemenin yapılması için kullanılacaktır. Bu bilgilerin hiçbiri işlem sırasında kaydedilmeyecektir. https://thediamondhotels.com  kullanıcıların bildirmiş olduğu iletişim bilgileri, kişisel bilgiler, kredi kartı numarası ve diğer bilgileri, ilgili kullanıcının/müşterinin onayı olmadan, kesinlikle başka yerde yayınlanamaz veya herhangi bir amaçla kullanılamaz. Otel adli makamlar tarafından resmi bir istek olmadığı sürece, kullanıcılarına/müşterilerine ait hiçbir bilgiyi 3. şahıslara vermeyeceğini taahhüt eder. Sitenin bulunduğu teknik ortamlar çeşitli teknolojik yazılımlarla korunmakla birlikte site güvenliği internet ve bilgisayar güvenliğiyle sınırlıdır.


GÜVENLİK

https://thediamondhotels.com  'de kullanıcıya ait bilgilerin emniyeti için her türlü önlem alınmıştır.
Kullanıcı web sitesi aracılığıyla kredi kartı bilgisi verirken bu bilgi 128 bit COMODO EV SSL teknolojisi ile şifrelenir. Rezervasyon ödeme sayfamız uluslararası ve dünyaca meşhur COMODO SSL güvenlik sertifikasına sahiptir.Bu sayfada yer alan güvenlik bilgileri The Diamond Hotels tarafından güncellenebilir. Bilgileri periyodik olarak kontrol ediniz. Yukarıdaki Gizlilik Politikası, The Diamond Hotels üyesi veya ziyaretçisi olarak haklarınızı koruma altına almaktadır.

İletişim

Bu Politika, bu sitenin uygulamaları veya bu site ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, 
lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Adres:Sorgun Mahallesi Titreyengöl Mevkii Kümeevler No:37 Manavgat – ANTALYA- TÜRKİYE